Loading...

Şartlar Koşullar

Alenz Suite Otel  web sitesinden rezervasyon almak üzeresiniz!

Otel web sitesinde mevcut bulunan dinamik seyahat paketi özelliği ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş.şirketi tarafından sağlanmaktadır. Lisans ve sertifikalar ile ilgili daha fazla bilgi için Rapid SSL sertifika firmasından detaylı bilgi alabilirsiniz .

Bu ürünün çağrı merkezi, iptal ve değişiklik destekleri Oasis Otel iletişim ve reservation@alenzsuite.com destek başvurusu yapabilirsiniz . Rezervasyon oluşturan her bir ürünün kendine özel iptal kurallarına göre iptal edilebilir. İptal kuralları rezervasyon esnasında görüntülenmektedir

Otel Kural ve Kısıtlamaları

Tüm rezervasyonlar için rezervasyon sırasında otelin belirlemiş olduğu ödeme yöntemlerine göre kredi kartı gerekmektedir (Master Card, Visa Card, PayPal)

Konaklama uzatmaları yeni rezervasyon gerektirmektedir.

Havale ile ödeme yönteminde ödeme bankaya yapıldığında gerçekleşir.

Kapıda Ödeme Sistemi Kapora ödendiğinde gerçekleşir.

Otele Giriş saati: 14:00 Otelden Çıkış saati: 12:00

 

İptaller

İptal prosedürü otele, oda tipine ve konaklama süresine gore değişiklik gösterebilir. İlgili otelin iptal prosedürü rezervasyon sırasında verilir. Rezervasyonunuz giriş  günü 18:00 e kadar tutulur, geç girişler otele bildirilmek zorundadır.

Ücretsiz iptal süresi içerisinde iptal edilmeyen rezervasyonlarda rezervasyonun iptal prosedürüne göre bir ceza uygulanır.

No show durumunda, rezervasyonun no show  kuralına bağlı olarak bir ceza tutarı uygulanır.

Faturalandırma *Faturalar ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. *Konaklama faturaları kdv %8  dir.

*Faturanız talebiniz üzerine, satış tarihi, otele giriş tarihi veya otelden çıkış tarihine düzenlenebilmektedir. *Fatura üzerinde konaklayan kişilerin isimleri, konaklama yapılan otelin adı, rezervasyon numarası, alınan hizmetler (konaklama-transfer-uçak bilet) yazılması zorunludur. *Faturalar E-fatura mükellefi olan şirketlerin muhasebe sistemine e-fatura olarak, e fatura mükellefi olmayan şahıs veya şirketlerin e-mail adresine e-arşiv faturası olarak gönderilmektedir. *Satın aldığınız hizmeti iptal etmeniz durumunda ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş.her hangi bir uyarı yapmadan faturayı iptal etme hakkına sahiptir.

 

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb...) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır.

ALENZ SUITE OTEL - ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

ALENZ SUITE OTEL - ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

ALENZ SUITE OTEL - ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş  e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, Gelen emaili cevaplayarak ayrılmak istediğiniz talebinde bulunabilirsiniz .

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla opsiyonel olarak 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin reservasyon.oasisotel.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar ALENZ SUITE OTEL - ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Çağrı Merkezi Desteği

ALENZ SUITE OTEL - ALENZ TUR.TAŞ.TİC.EML.İNŞ.SAN.İTH.İHR.A.Ş   çağrı merkezine aşağıdaki iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 252 417 84 03

e-mail: reservation@alenzsuite.com

Adres : Kemal Seyfettin Elgin Bulvarı No.69 Marmaris

 

Payment Options

Your payments are under guarantee

Copyright © Alenz Suite 2019 Alenz Suite Developed By